Vaše otázky, naše odpovědi

Jak mám postupovat v případě zájmu?
Ať již hledáte dodavatele kuchyně nebo celého interiéru, vždy vám doporučujeme nejdříve navštívit některý z našich ateliérů, kde vám můžeme představit nabídku materiálů a možnosti výběru přímo na vystavených vzorcích. Osobní schůzka nám vždy umožní rychleji pochopit vaše potřeby a požadavky při řešení vaší kuchyňské linky nebo interiéru. V případě kuchyňské linky je vhodné ji navrhnout ještě před započetím výstavby instalací vývodů (vody, plyn, elektrické vývody). Instalační plány vám poté připravíme dle návrhu kuchyně. Pokud jsou již rozvody připravené přineste nám jejich nákres společně s rozměrem místnosti, do které se bude nábytek instalovat.
Co přinést s sebou na první schůzku?
Je dobré mít sebou plánek místnosti s rozměry, nejlépe půdorys. Dobře poslouží také fotky interiéru, či specifikace použitého vybavení: podlahy (dlažba, plovoucí podlaha, …), okna, topení, … Určitě je dobré (pokud máte) vzít sebou také fotky kuchyně/ interiéru, kterým jste se nechali inspirovat. V neposlední řadě je dobré mít alespoň částečnou představu o barevném ladění vámi vysněného interiéru.
Je návrh kuchyně zdarma?
Ano, návrh kuchyně a kalkulace ceny je zdarma. Kalkulace kuchyně zahrnuje vždy kompletní náklady na pořízení nové kuchyně. Nepoužíváme "salámovou" metodu, kdy se po podepsání smlouvy dozvídáte, cenu za montáž, dopravu, při montáži cenu za "nadstandartní" montáž atd.
Co když něco špatně zaměřím nebo stavba nedodrží rozměry?
K návrhu kuchyně případně interiéru stačí půdorysný plánek místnosti se stavebními rozměry, cca. Po odsouhlasení návrhu a cenové nabídky k vám přijedeme a interiér si sami zaměříme laserovými měřidly. Garantujeme Vám tak, že montáž námi navrženého interiéru proběhne bez problémů.
Jste schopni zajistit úpravu instalací?
Ano, to je dnes již běžná praxe. Naši montážníci jsou schopni předělat instalační rozvody. Vše si tak připraví dle svých požadavků, aby následná montáž byla bezproblémová. Náš prodejce vám po konzultaci s montážníky připraví cenovou nabídku na tyto služby.
Jaká je dodací lhůta?
U kuchyní Hanák se dodací lhůta pohybuje, dle vytíženosti výroby od 5 do 12 týdnů. Ihned po naskladnění a zkompletování zakázky kontaktujeme zákazníka a domlouváme termín montáže. Pokud se vaše stavba zpozdila, lze montáž odložit a domluvit si termín montáže dle vašich požadavků.
Jaká je výše zálohy při objednání?
Záloha je ve výši 30% z ceny díla , lze platit hotově nebo převodem z účtu.
Jak probíná dodání a montáž?
Dodací lhůta se pohybuje od 6. do 8 týdnů (záleží na provedení kuchyně). Po této lhůte vás bude kontaktovat montážní oddělení a domluví si s vámi přesný teermán dodání. Montáž kuchyně probíhá od 1 dne do 2 dnů ( záleží na velikosti projetu). Pokud jsou součástí projektu i kamenné nebo kompozitové desky případně skleněněné zástěny. Tyto se zaměřují a dodávají až po namontování nábytku .