HANÁK ATELIERY CZ s.r.o.

Historie

Naše společnost byla založena v roce 2001 pod názvem Hanákovy kuchyně v.o.s. a už od svého vzniku se zařadila mezi nejvýznamnější autorizované prodejce firmy HANÁK NÁBYTEK a.s.. Jelikož náš hlavní dodavatel patří nejen mezi přední české výrobce kuchyní, ale dnes již i celých interiérů, společnost Hanákovy kuchyně v.o.s.se v roce 2009 změnila právní formu a název na Hanák Ateliery CZ s.r.o.

Současnost

Provozujeme v Praze dva ateliéry , ve kterých je na celkové ploše 700 m2 ukázka široké produkce a moderního designu kuchyní, obývacích pokojů, ložnic a šatních skříní. V ateliérech máme vystaveno více jak 20 vzorků kuchyní a zároveň zde pracuje jedenáct designérů, z nichž většina pracuje v oboru více jak 10 let, což je zárukou kvalitního zpracování návrhu kuchyně nebo celého interiéru a spokojenosti zákazníka. Jsme největším prodejcem firmy HANÁK NÁBYTEK v České republice. V současnosti jsme naši nabídku rozšířili o ložnice a obývací pokoje,šatny a skříně, interiérové dveře a sedací soupravy RECOR . Řadíme se tak mezi největší prodejce kuchyní a interiérů ČR. Za poslední tři roky firma realizovala více jak 1200 zakázek,což svědčí o dobrém jméně firmy Hanák Ateliery CZ a je jistou zárukou solidnosti pro naše budoucí klienty.

Charita - Sponzoring

V rámci charity jsme dodávali kuchyně do nemocnic, škol, domu pro svobodné matky nebo do Klokánku - Fondu ohrožených dětí.

Sponzorujeme mládežnický fotbalový klub.

V roce 2015 jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Šestý smysl podpořili dodávkou kuchyňské linky Dětské centrum Paprsek - středisko DAR na Praze 6, fungující jako denní stacionář pro děti se speciálními potřebami, s postižením kombinovaným, mentálním, tělesným, smyslovým, děti s autismem, (včetně dětí s břišní sondou, kyslíkovou bombou aj.) Plnohodnotná kuchyňská linka včetně spotřebičů a veškerého příslušenství byla z větší části hrazena naší firmou. Poskytne tak zázemí, jak obsluhujícímu personálu, tak i rodinám, které využívají služeb stacionáře.

Reference

Víme,že sortiment našeho hlavního dodavatele, HANÁK NÁBYTEK a.s., je tak široký, že dokážeme uspokojit na našich ateliérech jak začínající mladé rodiny, které ocení design a kvalitu, tak i náročné klienty, kteří očekávají nadstandardní služby při řešení celého interiéru. I naše firma má své VIP klienty z různých oblastí společenského života. Podílí se i na různých developerských projektech. Zde jsou některé z nich:Developerské projekty